چرا نیرو موتور

گروه صنعتی نیرو موتور شیراز به عنوان یکی از شرکت های برتر در صنعت موتورسیکلت ایران با شعار “فروش پایان معامله نیست ، آغاز یک تعهد است” ت ، تاسیس و از تاریخ 82/5/5 با اخذ پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن استان قم در زمینی به مساحت 13500 متر مربع واقعیت درشهرک صنعتی شکوهیه اقدام به تولید تنها 2 مدل موتور سیکلت نمود که در پایان همان سال با تولید قریب به 11000 دستگاه موتور سیکلت مناسب سهم کوچکی از بازار فروش کشور را به خود اختصاص داده است .

این شرکت با هدف اشتغالزایی و تولید موتور ایده آل سیکلت با بالاترین کیفیت و ارائه بهترین خدمات ، با بهره مندی از کارمندان متخصص و متعهد در کشور ، از جایگاه خاصی در این صنعت موجود است .

اما توجه به تقاضای روزافزون بازار و لزوم محصولات متنوع با شرایط فروش ویژه ، این شرکت را در حال حاضر که با اتکا بر توان و تلاش شبانه روزی پرسنل خود را ، با گسترش وتجهیز خطوط تولید و همچنین جذب واستفاده از متخصصان وکارآمد اصلاح شده سطوح ، میزان تولید خود را افزایش دهنده .

 به نوع ای که امروز این شرکت با بهره گیری از 500 نفر پرسنل فعال در زمینی به مساحت 60000 مترمربع ، با تولید بالغ بر 100 هزار دستگاه موتور سیکلت بیش از 40 مدل ؛ نه تنها سهم به سزایی از بازار فروش کشور را به خود اختصاص داده است در زمینه صادرات به منطقه نیز به دلیل جایگاه قابل توجه توجه داشته باشید اگر کسب شده است .

اما به هر حال شرایط بازار رقابتی و توجه روز افزون مصرف کننده به کیفیت محصولات از یک سو و لزوم استفاده از دانش و فن آوری روز دنیا و یا دیگر توجه به رشد محصولات تولیدی در کنار رشد اقتصادی باعث می شود که امری اجتناب ناپذیر باشد که از حیات حیات است. همچنین اخذ تمام استاندارد استاندارد ملی ایران برای تولید محصولات این شرکت گواهی برتلاشی صادقانه برای رعایت اصل مشتری مداری است .

گروه نیرو موتورشیراز پس از هشت سال حضور مستمر در عرصه صنعت ایران مشغول خدمت صادقانه را راز ماندگاری و اعتراض خود را میداند در حال حاضر با تولید وارائه محصولات جدید آینده روشن و وثیقه برای این صنعت در کشور ترسیم کند از این رو در راستای تحقق شعار همیشگی خود گام بر می داردکه :

فروش پایان معامله نیست، آغاز یک تعهد است