Slide

تحویل نیروموتور

تحویل اکسپرس نیرو موتور

نیروموتور برای شهر تهران تحویل اکسپرس نیز در نظر گرفته است که تحویل محصول خریداری شده در همان روز انجام خواهد شد. برای استفاده از خدمات تحویل فوری نیروموتور لازم است سفارش خود را حداکثر تا ساعت 12 روز کاری ثبت نمایید و پس از آن تا ساعت 12 روز کاری بعد محصول خریداری شده تحویل داده خواهد شد.

Niroomotor
niroomotor

نحوه تحویل گرفتن سفارش

پس از ثبت سفارش، جزئیات سفارش از طریق ایمیل و پیامک برای کاربر ارسال می گردد. هنگام دریافت سفارش لازم است کارت شناسایی معتبر متعلق به خریدار ارائه گردد. همچنین تعداد کالاهای رسید شده را با کالاهای دریافتی مقایسه نمایید. در صورت مغایرت با پشتیبانی نیروموتور تماس حاصل فرمایید و از تحویل گرفتن سفارش خودداری کنید.

در صورت تحویل موتورسیکلت خواهش مند است دقت لازم را به عمل آورده و از نظر ظاهر بررسی های مورد نیاز صورت گیرد. در صورتی که مشتری موتور سیکلت را تحویل بگیرد، نیروموتور بنا بر این خواهد گذاشت که کالا از نظر ظاهر دچار هیچ نقصی نیست . بدیهی است پس از تحویل کالا توسط مشتری، در صورت اعلام هر گونه نقص ظاهری فروشگاه نیروموتور هیچ مسئولیتی نخواهد داشت. در صورت داشتن هر گونه نقص فنی تا قبل از 7 روز از طریق مطالعه 7 روز شرایط بازگشت کالا و پر کردن فرم مرجوعی اقدامات لازم را انجام داده و در صورتی که از این مدت زمان گذشته باشد، می توانید از طریق گارانتی پس از فروش پیگیری فرمایید. نیروموتور در این پروسه شما را همراهی خواهد کرد. در صورت نیاز به راهنمایی با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمایید.